Skip directly to content

Ahoj priatelia!

on Mon, 01/17/2011 - 22:32

Kampaň Milujem moje mesto je jednoduchý spôsob, akým chceme ukázať svojmu mestu, že nám na ňom záleží. Najznámejším textom Biblie je Ján 3,16, ktorý začína prehlásením "Boh tak miloval svet...". Našim svetom je naše mesto - prostredie, kde žijeme, kde vychovávame deti, chodíme do školy či do práce.

Chceme byť prínosom a požehnaním pre svoje okolie. Preto sme v roku 2009 začali s prvým ročníkom Milujem moje mesto. Odvtedy sme organizovali mestské detské a teens tábory, pracovné projekty (zveľadenie areálu komunitného centra, upratovanie Klokočnínskeho jarmoku, maľovanie detského ihriska, výsadba stromu v mestskom parku, balíčky pre bezdomovcov, upratovanie námestia pri vianočných programoch, atď.), športové podujatia (futbal, baseball, atď.), rodinné programy v mestkom parku a na Klokočínskom jarmoku, rôzne koncerty a iné podujatia.

Spolupracujeme s viacerými miestnymi inštitúcuami, s mestom, s rôznymi cirkevnými zbormi na Slovensku a v zahraničí. Ak nám chceš pomôcť, neváhaj sa informovať na nitra@krestanskecentrum.sk. Tešíme sa na teba!

 

Nebo je otvorené! Ak si jedným z tých, čo sa predierajú životom s pocitom, že im to dôležité vždy ujde, že im príležitosť vyfúkne vždy ktosi iný, že sa vždy dostanú na koniec rady, máme pre teba dobrú správu! Aj pre teba je nebo otvorené! Keď prišiel Ježiš na zem a roztiahol ruky na kríži, Boh otvoril nebo aj pre teba. Nemusíš sa umárať depresiou. Nemusíš sa točiť vo vlastnom hriechu. Nemusíš sa nechať unášať závislosťou. Nemusíš žiť bezcieľne ani o deň viac! Nebo je otvorené. Boh chce odpustiť tvoj hriech, vziať tvoju vinu, uzdraviť tvoju nemoc, zbaviť ťa závislostí. Núka ti slobodu, silu a vyrovnanosť na každý deň, zmysel pre rutinu tvojho života a napokon veky trvajúcu prítomnosť s ním. Dovoľ, aby sme ti o ňom povedali viac. Dovoľ, aby sme sa jednoducho za teba modlili a spolu s tebou prijali tvoj zázrak! Nebo je otvorené, aj nad tvojim životom!